Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Öğrencilerden Tütüncüye hizmet teşekkürü
19 Nisan 2010, Pazartesi - 22:06Çankaya İlköğretim okulunun bahçesine asfalt döktüğü ve okulun diğer ihtiyaçlarını karşıladığı için öğrenciler ve veliler, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür etti.
Başkan Hakan Tütüncü, Çankaya İlköğretim Okulunun düzenlediği bahar şenliğine katıldı.
Tütüncüyü, öğrenciler ve mahalle sakinleri ilgiyle karşıladı. Başkan Tütüncü, sohbet ettiği, isteklerini dinlediği öğrencilerin gösterilerini beğeniyle izledi. Öğrenciler de okulların bahçesini asfaltlayarak, kendilerini çamur ve toz çilesinden kurtaran Başkan Tütüncüye hizmetinden dolayı teşekkür etti.
Okul Müdürü Feyzullah Arslan, Okul Aile Birliği Başkanı Leyla Karadeniz de, Başkan Tütüncünün okulun sorunlarının çözümüne verdiği desteklerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Öğrencilerin resim çalışmalarından oluşan sergiyi de gezen Tütüncü, öğrencilerin heyecanını, mutluğunu paylaşmak için bahar şenliğine katıldığını belirtti. Başkan Hakan Tütüncü, belediye başkanı olduğum günden itibaren Çankaya İlköğretim Okulunun sıkıntılarıyla yakından ilgilendiğinin altını çizerek, Elimizden geldiğince, imkânlarımız yettiğince okulumuzun daha iyi eğitim seviyesine ulaşması, öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim alması için gayret gösterdik, bundan sonra da göstereceğiz. şeklinde konuştu.