Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncü, Urfalılar Derneğinin açılışında.
13 Nisan 2010, Salı - 19:30Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Şanlıurfalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin açılışına katıldı. Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, açılışta Urfalılarla birlikte halay çekti.
Şanlıurfalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de katıldı. Dernek Başkanı Hıdır Dağtekin, kapılarının herkese açık olduğunu ifade etti. Amaçlarının birlik ve berberliği ön plana çıkarmak olduğunu ifade eden Dağtekin, Antalyada bulunan Urfalılar derneğimiz aracılığı ile bir araya gelmektedir. Tüm Urfalı dostlarımızı bu çatı altında toplanmaya davet ediyorum dedi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,Siye selam getirmişim diye sözlerine başladı. 81 ilin güzelliklerinin Antalyaya yansımasının önemli bir yer teşkil ettiğini vurgulayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kapımız herkese açıktır. 81 ilin güzelliklerinin Antalyaya yansıması, bir Antalyalı olarak benim için çok önemli bir yer teşkil ediyor. Antalyalılar olarak kapılarımız herkese açık dedi. Tütüncü, ayrıca Şanlıurfanın gönlündeki yerinin de farklı olduğunun altını çizdi.
Yapılan konuşmaların ardından Şanlıurfalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin açılış kurdelası kesildi.