Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Çankayada asfaltsız yol kalmayacak.
13 Nisan 2010, Salı - 19:02Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçeye şehir görüntüsü kazandırmak amacıyla başlattığı belediyecilik hizmetleri artarak sürüyor. İmar sıkıntısı olan mahallerin bu sıkıntısı, imar revizyonu ile çözülürken, asfalt, yeni yol açma ve yeşillendirme çalışmaları ile de ilçenin gecekondu kaderi değişiyor.
Başkan Hakan Tütüncü de, mahallede devam eden sıcak asfalt çalışmalarını denetledi. Kepezin, yıllardır ertelenmiş olan sıkıntılarını bir bir çözüme kavuşturduklarının altını çizen Tütüncü, ilçeye şehir görüntüsü kazandırmak için aralıksız çalıştıklarını söyledi. İlçe halkının mutluluğunu artırmak için dertli olduklarının altını çizen Başkan Tütüncü, Göreve geldiğimiz günden beri hep söylüyoruz: Biz Kepezli vatandaşlarımıza hizmetkar olmaya geldik. Bugüne kadar hemşehrilerimizin hizmetkarı olduk, olmaya da devam edeceğiz. Onları üzecek değil, mutlu edecek, sevindirecek hizmetlere imza atıyoruz. Birlikte, yürek yüreğe sıkıntıları aşıyoruz, Kepezi güzelleştiriyoruz. şeklinde konuştu.
Başkan Hakan Tütüncü, sitelerin yoğun olarak bulunduğu Çankaya Mahallesini, asfalt hizmetinin ardından yapacakları parke kaldırım çalışması, temalı seyir parklarla ilçenin en güzel ilçelerinden biri haline getireceklerini ifade etti.Mahalle sakinleri de, modern konutlarda oturmalarına karşın, yollarının yıllardır asfaltsız olduğunu belirterek, sıcak asfalt hizmetinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Çankaya Mahallesindeki ilköğretim okulunun bahçe düzenlemesi yapılacak.