Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
KEPEZ TENİSTEN ULUSLARARASI BAŞARI. 29.04.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 17:03Kepez Belediyespor Tenis Takımı, Antalyayı uluslar arası kortlarda da başarıyla temsil etmeye başladı. 2008 sezonunda oynadığı tüm maçları kazanan Kepez Belediyesporlu Yavuz Tur, İtalya, Güney Kıbrıs, Gürcistan, Hollanda, Türkmenistan, Ukrayna, Belarus gibi 16 ülkeden 300 sporcunun katıldığı uluslar arası turnuvada yarı finale çıkmayı başardı. 300 sporcu arasında ilk dörde kalmayı başaran Tur, yarı final karşılaşmasında İsrailli rakibine 6-2, 6-3lük setlerle yenilerek, final şansını kaybetti. Yavuz Tur, Güney Kıbrıs, Rus ve İsrailli rakiplerini yenerek yarı finale çıktı.
Bu arada Kepez Belediyesporun kortlardaki başarısı, Milli Takım davetiyle ödüllendirdi.
Türkiye Tenis Federasyonu, Kepez Belediyesporun dört sporcusunu, Tenis Milli Takımına oyuncu seçileceği 12 yaş turnuvasına davet etti. Kepez Belediyesporlu tenisçiler turnuvada başarılı olmalı halinde Tenis Milli Takımının kadrosunda yer alacak.
Kepez Belediyespordan, 12 yaş turnuvası milli takım seçmelerine, İclal Ünyay, Ezgi Topuz, Burak Keskin ve Yavuz Tur çağrıldı.