Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
KEPEZ THMDEN İLK KONSER. 29.04.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 17:00Kepez Belediyesi THM Gençlik Korosu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odasının bu yıl dördüncüsü gerçekleştirdiği Türk Müziği Günlerinde bir konser verdi. Başkan Hakan Tütüncü de konseri izledi.
Kepez Belediyesi, kültür ve sanata yatırım yapmaya devam ediyor. Kepez Belediyesi, tiyatro topluluğundan sonda Türk Halk Müziği gençlik korusunu da kurdu. Kepez Belediyesi Türk Halk Müziği Gençlik Korosu da seyirciyle buluştu. Kepez Belediyesi THM Gençlik Korosu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odasının(ATSO) bu yıl 4. gerçekleştirdiği Türk Müziği Günlerinde ilk konserini verdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, THM Gençlik Korosunu ilk konserinde yalnız bırakmadı. Konseri, Tütüncü ile birlikte Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Serhat Demir, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya ve ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak da izledi. Kepez Belediyesi THM Gençlik Korosu, Şef Mahmut Özen yönetiminde sevilen türküleri seslendirdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit de, konserden sonra kulise giderek, Kepez Belediyesi THM Gençlik Korosunun sanatçılarını başarılı konserlerinden dolayı kutladı. Kepezde kültürel ve sanatsal faaliyetlere önem vereceklerini belirten Tütüncü, Gençlerimizle gurur duydum. Her zaman onların, sanatın ve sanatçının yanında olacağız. Gençlerimizin Kepezde, sanatsal ve kültürel faaliyetlere katılımlarını artırmak için elimizden geleni yapacağız. şeklinde konuştu.