Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
TÜTÜNCÜ SANAYİ SİTESİNİ ÖNEMSİYORUZ.. 28.04.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 16:58Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyecilik hizmetlerini alması noktasında Akdeniz Sanayi Sitesine ayrı bir önem verdiklerini söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesindeki Türkiye İş Bankası Şubesinin açılışına katıldı. Akdeniz Sanayi Sitesinin sıkıntılarının çözümüyle yakından ilgilendiklerini belirten Tütüncü, sanayi sitesinin hizmetin en iyisine layık olduğunu söyledi. Ziyaretlerle Akdeniz Sanayi Sitesinin sıkıntılarını yerinde gördüğünü belirten Başkan Hakan Tütüncü, İdari anlamda Kepez Belediyesi sınırları içerisinde olan Akdeniz Sanayi Sitesi, her alanda hizmetin en iyisini hak ettiğine inanıyorum. Belediyecilik hizmetleri noktasında Akdeniz Sanayi Sitesine ayrı bir önem veriyoruz. Bu önemi, esnaf arkadaşlarımız da gayet iyi bilmektedirler. Şu anda da Akdeniz Sanayi Sitesinde 7 tonluk bir sıcak asfalt çalışmamız devam etmektedir. şeklinde konuştu.
Tütüncü, Türkiye İş Bankasının, göz bebekleri gibi baktıkları Akdeniz Sanayi Sitesi esnafına modern koşullarda bankacılık hizmeti vereceğini ifade etti. Türkiye İş Bankasının, Akdeniz Sanayi Sitesinde şube açmasını da memnuniyetle karşıladığını kaydeden Başkan Hakan Tütüncü, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya eski Milletvekili Tuncay Ercenkle birlikte şubenin açılışını gerçekleştirdi.
Açılışın ardından banka şubesini gezen Tütüncü, sanayi sitesi esnafıyla da sohbet etti.