Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
BAŞKAN TÜTÜNCÜ BİZ BİR KOCAMAN BİR AİLEYİZ. 27.04.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 16:57İşyerlerine ve vatandaşların evine sürpriz ziyaretlerine devam eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Biz bir kocaman bir aileyiz. Kepezli vatandaşlarımı, annem, babam, kardeşim gibi seviyorum. Bazıları fildişi kulelerden bakınca insanları karınca gibi görür. Biz seçimi kazandıktan sonra halkın içerisindeydik. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sürpriz ziyaretlerle ilçe halkını şaşırtmaya devam ediyor. Başkan Tütüncü, seçim döneminde konuk olduğu evlere, belediye başkanı seçildikten sonra da misafir oluyor. Başkan Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarında konuk olduğu ve seçimden sonra da ziyaret etme sözü verdiği Göçerler Mahallesindeki Halil Kılınç ve Santral Mahallesindeki Ali Yalın ailesini ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Tütüncü, ev sakinleriyle sohbet etti, dertlerini dinledi, çaylarını içti. Her gittiği ortamda çocuklardan büyük ilgi gören Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ev ziyaretlerinde çocukları oyuncakla sevindiriyor.
Tütüncü, ev ziyaretlerinin ardından Antalya Otobüs Terminalinde yer alan ve seçim döneminde de gittiği Otogar Taksi Durağına, saat 22.00de sürpriz bir ziyarette bulundu. Taksi durağı çalışanları, Başkan Hakan Tütüncünün ziyareti karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Esnaf, Seçim döneminde bize ziyarete gelirler, seçimi kazandıktan sonra bizi unuturlar. Ama siz, bizi unutmadınız. Ziyaretinizle bizleri şaşırttınız. Seçim çalışması sırasında geldiniz ve daha sonra ziyaret edeceğinizi söylediniz. Belediye Başkanlığı koltuğuna oturalı bir ay olmadan bizi ziyaret ettiniz. Sevindik, mutlu olduk. ifadesini kullandılar.
Tutamayacağım hiçbir sözü vermem, diyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Biz kocaman bir aileyiz. Sizleri seviyorum. Kepezli vatandaşlarımı, annem, babam, kardeşim gibi seviyorum. Bazıları fildişi kulelerden bakınca insanları karınca gibi görür. Biz seçimi kazandıktan sonra halkın içerisindeydik. Yönettiğimiz insanları seviyoruz. Vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ediyoruz; sohbet ediyoruz, dertleşiyoruz, çaylarını içiyoruz. şeklinde konuştu.
Yarım saate yakın taksici esnafıyla sohbet eden Başkan Hakan Tütüncü, bol kazançlar dileyerek, Otogar Taksi Durağından ayrıldı.