Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
KEPEZDE KİCK BOKS ŞÖLENİ 07.09.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 00:24Kepez Belediyesi Ramazan şenliklerinde Kick Boks Antalya İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Yasin Urlu ve Demir Pençe Spor Kulübü nün sahibi Hasan Urlu tarafından düzenlenen gösteri nefes kesti
Kepez Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan etkinlerine devam edilirken, Kick Boks Antalya İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Yasin Urlu, Demir Pençe Spor Kulübü Başkanı ve Dünya Mücadele Sporları As Başkanı Hasan Urlunun yönetimindeki sporcular gösteri gerçekleştirdi. Kick Boks, muay-thai, wushu, Avrupa ve Türkiyede dereceler almış 20 kişilik sporcu gurubu gösteri gerçekleştirdi. Sporcuların performansları adeta nefes kesti. Gecenin en ilginç sporcu konukları 25 sene sonra ilk kez ringe çıkan Kenan Gümüş ve Durmuş Güç boks maçı gerçekleştirdiler. Ramazan etkinlik alanında toplanan yüzlerce sporsever merakla izlediler. Sporuu sevdirmek amacıyla etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade eden Kick Boks Antalya İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Yasin Urlu, Bu tür sporları gençlerimize sevdirip, madde bağımlılığı ve uyuşturucuyla mücadelede toplumumuzla el ele verip, temiz bir çevre oluşturmak tek hedefimiz. Spora desteğinden dolayı Kepez Belediyesine teşekkür ediyorum dedi.