Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
MÜSİADDAN TÜTÜNCÜ, HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ 05.09.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 00:22Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaretler ve iftar programı için Antalyada bulunan MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, MÜSİAD Antalya Şube Başkanı Abdullah Aykut ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü, makamında ziyaret etti.
Ziyarette Başkan Tütüncü, belediye hizmetleriyle ilgili MÜSİAD heyetine bilgi verdi.
MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihat Vardan da, Tütüncüye, belediye başkanlığı görevinde başarılar dileyerek, Genç yaşta belediye başkanı seçilmeniz bizleri mutlu etti. Kepezde başarılı hizmetler yapacağınıza inanıyoruz. dedi.
Vardan, Başkan Hakan Tütüncüye, porselen bir tabak ile birlikte MÜSİAD eski Genel Başkanı Dr. Ömer Bolatın "Liderlik Gönül İşidir" adlı kitabını hediye etti. MÜSİAD Antalya Şubesi Başkanı Abdullah Aykut da, Tütüncüye, Mehmet Akif Ersoyun Sakarya adlı şiirinin bulunduğu tabloyu takdim etti.
Ziyaretin ardından Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesinin Geleneksel Ramazan Etkinliğinde ağırladığı MÜSİA Heyeti ile birlikte iftar çadırında orucunu açtı. İftar yemeğinin ardından Başkan Hakan Tütüncü, MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihat Vardan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte etkinlik alanını gezdi.