Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
KEPEZDE MURAT KEKİLLİ KONSERİ. 05.09.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 00:21Kepez Belediyesi Ramazan şenliği kapsamında Murat Kekilli sahne alacak. Kekilli, Rock müziği konseri ile Kepezlileri büyüleyecek.
Kepez Belediyesi Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. İlk gününden itibaren Kepezlilerin ziyaretçi akınına uğrayan Ramazan şenliklerinin Cumartesi günkü Rock Müziğinin sevilen seslerinden Murat Kekilli olacak. Murat Kekilli konseri 21.00de başlayacak. Programında Kekilli sevenlerine rock müziği ziyafeti çektirecek. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Spor Kompleksinde gerçekleştirilen Ramazan etkinliklerinde, Murat Kekilli konserine tüm Antalyalıları davet etti.