Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
DERNEK ÜYELERİ TÜTÜNCÜYE KONUK OLDU 31.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 00:06Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Alevi Kültür Derneği üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü Ramazan etkinlik alanında ziyaret ettiler. Dernek üyeleri Ramazan etkinliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Kepez Belediyesi Geleneksel Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Her akşam ayrı bir program gerçekleştirilirken, yüzlerce Antalyalı şenliğe akın ediyor. Ramazan etkinlik alanının konuğu Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Alevi Kültür Derneği üyeleri oldu. İlk olarak şenlik alanını ziyaret eden dernek üyeleri, standları gezerek bir süre programı izlediler. Gezinin ardından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye konuk olan dernek üyeleri, duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Kepezde Ramazan şenlik programı ile eski Ramazan günlerinin canlandırıldığını ifade eden Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Binali Efe, Hakan Başkanımız çok başarılı bir organizasyonla Ramazan şenliği gerçekleştirmiş. Kendisini kutluyoruzdiye konuştu. Ziyarete Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Binali Efenin yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Fatma Çetinkaya, Nurettin Aksünger. Alevi Kültür Derneği Başkanı Hakverdi Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Zeynel Yücel, Demir Çakmak, Haluk Gürsun, Mustafa Çiftçi, Fatrettin Aksünger, Serkan Çelik, Celal Karakuş, Soner Karakuş, Hıdır Yeşilyurtlu ve Saffet Akgün de katıldı.