Son Haberler
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
- Kepez’de mobil hizmet şöleni başladı
- Duacı’da eskiyen park güzelleştiriliyor
KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI SN. HAKAN TÜTÜNCÜNÜN 30 AĞUSTOS MESAJI
9 Ekim 2009, Cuma - 00:04Kepez Belediye Başkanı Sn. Hakan Tütüncü, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, 30 Ağustos un, 87 yıl önce destansı istiklal mücadelesinin taçlandığı gün olduğunu belirtti.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, 30 Ağustos Zaferi, Kahraman Milletimizin, Büyük Atatürk önderliğinde kadın, erkek, genç, yaşlı, her kesiminin canını dişine takarak kanıyla yazıp tarihe armağan ettiği eşsiz kahramanlık destanının adıdır. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürkün laik, demokratik ve sosyal bir hukuk devleti olan Cumhuriyetin, onun hedefi doğrultusunda yükseklere taşımanın onuru ve gururu içerisindeyiz. Cumhuriyetimizin temellerinde yer alan bu yüksek ruh ve şuur, her zaman canlı kalacak, yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. Ne mutlu bizlere ki bugün muasır medeniyetleri aşma hedefine her zamankinden çok daha yakınız.
Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensupları ve Antalyalı vatandaşlarımın 30 Ağustos Zafer Bayramı nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyorum.