Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepezde ikinci sürpriz proje Gündoğduya
25 Ocak 2012, Çarşamba - 18:32Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Varsak Park projesinin ardından ilçenin çehresini değiştirecek bir sürpriz proje çalışmasını da Gündoğdu Mahallesinde yapmak istediklerini açıkladı.
Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Gündoğdu Mahallesinde, içerisindeki mobilyaları eskiyen, hizmet veremez hale gelen, yağmurlu havalarda su biriken parkta, yenileme çalışması başlattı. Mahalle sakinleri de, bu hizmetten dolayı Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarına yemek ikram etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, yemeğe katılarak, hem bölgede oturanlarla hem de park ve bahçeler personeliyle bir araya geldi.
Birlik ve berberlikle hizmet üretiyoruz
Başkan Yardımcısı Osman Yılmazın da bulunduğu yemekte bir konuşma yapan Tütüncü, Böylesi güzel programlarda halkımızla bir araya gelerek, birlik ve beraberlik içinde hizmet üretmeye devam edeceğiz. dedi. Başkan Tütüncü, Kepezin şehirleşme sürecini tamamlayan yerleşim yerlerinden biri olan Gündoğdu Mahallesinin, eskiyen parklarının güzelleştirilmesi, mevcut yolların asfaltının yenilenmesi talepleriyle ilgili gerekli çalışmaları yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini belirtti.
Asfalt ve park talepleri karşılandı
Tütüncü, mahalledeki konutların imar planındaki otopark alanlarını da asfalt çalışmasıyla daha güzel hale getireceklerini dile getirdi. Mahallelilere sürpriz proje müjdesi de veren Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Hem ilçenin hem de bölgenin çehresini değiştirecek güzel bir projeyi Gündoğdu Mahallesi ne ve bölgeye kazandırmak istiyoruz. Proje çalışması devam ediyor. Bu çalışma, mahallemiz için sürpriz olsun. ifadesini kullandı.
İşçinin alın teri kutsaldır
Başkan Tütüncü, bürokratlarına ve personeline hizmetlerdeki emeklerinden dolayı teşekkür ederek, sözlerini şöyle sürdürdü. İşçi kardeşlerimin, hizmetlerimizde emekleri çok büyüktür. Yapmış olduğumuz her hizmetin altında Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü personellerimizin önemli katkıları, destekleri ve alın terleri var. Onların alın terleri bizim için her şeyin üzerindedir ve kutsaldır. Tütüncü, Halkımıza çok daha güzel Kepez armağan edebilmek için gecemizi, gündüzümüze katacağız, yorulmadan, dinlenmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. diyerek konuşmasını tamamladı.
Parkta incelemelerde bulundu
Gündoğdu Mahalle Muhtarı Muhittin Yalman da, hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi, Tütüncüye ve çalışanlarına teşekkür etti.
Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra yenileme çalışması devam eden parkta incelemelerde bulundu ve Park ve Bahçeler Müdürü Sebahat Adanırdan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İŞKUR işbirliğinde düzenlenen Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında, Kepez Belediyesinde istihdam edilen geçici işçiler tarafından parkın tadilatı yapılıyor.