Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
EBKM de ilk fotoğraf sergisi
24 Ocak 2012, Salı - 20:37Alzheimer hastaların yaşadıkları zor durumları fotoğraf karelerine yansıtan Tuncay Çetinin ALZHEİMER fotoğrafları sergisi, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM) fuayesinde Antalyalılarla buluşuyor.
Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (ANFAD) Yönetim Kurulu üyesi Tuncay Çetin, The American Turkish Society ve Moon and Stars Project tarafından düzenlenen Young Photographers Award adlı yarışmada birincilik ödülü kazandığı `Alzheimer` fotoğraflarını Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde sergiye çıkarıyor. 25 Ocak Çarşamba günü saat 14.30da açılacak olan sergide, Alzheimer hastalarının içinde bulunduğu o zor anlar fotoğraflarla anlatılıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaşamlarında büyük sıkıntılar çeken Alzheimer hastalarının geri getirmenin mümkün olmadığı anlarını, birer fotoğraf karesine sığdıran Tuncay Çetin in, başarılı bir çalışma gerçekleştirdiğini belirterek Erdem Bayazıt Kültür Merkezi fuaye alanında yer alacak olan serginin açılışına tüm Antalyalıları davet ettiğini söyledi.