Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Sarıkamış Dramı Kepezde
23 Ocak 2012, Pazartesi - 04:27Bundan tam 97 yıl önce yaşanan Sarıkamış harekatı, Kepez Belediyesi tarafından Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenen Sarıkamış Dramı konulu konferans ile yeniden hatırlanıyor.
2012 yılının kültür ve sanat yılı olacağını dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tiyatro, konser ve sergi gibi bir çok etkinliğin yanı sıra, bilimsel ve tarihimizde önem arz eden konuları ele alan konferanslarla da halka kültürel sunumlar düzenliyor.
24 Ocak Salı günü saat 13.30da Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şenol Kantarcı Ermeni Sorunu ve Sarıkamış Dramı konulu konferans verecek.
Başkan Hakan Tütüncü, üzerine ağıtların yakıldığı, şiirlerin kitapların yazıldığı, acıları anlatmaya kelimelerin bile kifayetsiz kaldığı o günlerin bir daha yaşanmaması dileği ile Sarıkamış Dramı konulu konferansa, tüm Antalyalıları davet ettiğini söyledi.