Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncü Kavdırın ailesini ziyaret etti
23 Ocak 2012, Pazartesi - 21:26Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde iki kol ve bir bacak nakli yapılan, ancak bacağın vücuda uyum sağlamaması üzerine tekrar ameliyata alınan Kepez Belediyesi personeli Atilla Kavdırın ailesini hastanede ziyaret etti.
11 yaşında elektrik çarpması sonucu iki kolunu ve bir bacağını kaybeden, Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde bekçi olarak görev yapan Atilla Kavdıra, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde dünyada ilk kez aynı anda gerçekleştirilen bir operasyonla iki kol ve bir bacak nakli yapılmıştı. Ancak bacağın vücuda uyum sağlamaması üzerine tekrar ameliyat edilen ve yoğun bakım ünitesinde kontrol altında tutulan, Atilla Kavdırın ailesini hastanede ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, aileye geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve Estetik Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr. Ömer Özkanın başkanlığında gerçekleştirilen ameliyat hakkında hastane görevlilerinden bilgi alan Başkan Hakan Tütüncü, iki kol ve bir bacak nakli yapılan Atilla Kavdırın ameliyat sonrası uyumsuzluk görüldüğü bacağın tekrar ameliyata alındığını belirterek, ailesine ve yakınlarına moral vermek amacıyla hastaneye ziyarete geldiğini söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fen İşlerinde görevli Atilla Kavdırın nakledilen iki kolunu kullanabilir bir şekilde hastaneden taburcu edilmesini temenni ettiğini belirterek ailesi ve yakınlarına geçmis olsun dileklerinde bulundu.