Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncü öğrencilerin karne sevincine ortak oldu
20 Ocak 2012, Cuma - 22:26Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit ile birlikte ziyaret ettiği, Varsak Karşıyaka İlköğretim Okulunun yarıyıl karne törenine katılarak, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 20112012 eğitim-öğretim yılının birinci dönemi boyunca birlikte olduğu öğrencileri, karne sevincinde de yalnız bırakmadı. Tütüncü, ziyaret ettiği Varsak Karşıyaka İlköğretim Okulunun 2/A ve 2/B sınıfı öğrencilerine, birinci dönemin karnelerini Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit ile birlikte verdi.
İyi bir tatili hak ettiniz
Varsak Karşıyaka İlköğretim Okulunda öğrencilere tek tek karnelerini veren Başkan Hakan Tütüncünün Yarıyıl tatilini nasıl değerlendireceksiniz? sorusuna öğrenciler, kitap okuyarak ve tatil yaparak cevabını verdi. Başkan Tütüncü, öğrencilere seslenerek, Yorucu bir öğretim yılının birinci dönemini tamamladınız ve iyi bir tatili hak ettiniz. Güzel bir tatil yaparak, ikinci döneme daha kuvvetli bir şekilde başlayın. tavsiyesinde bulundu.
Minik öğrencilerin karne sevinci
Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit ile birlikte karneleri dağıtan Başkan Hakan Tütüncü, öğrencilere birde sürpriz açıkladı. Varsak Karşıyaka İlköğretim Okulunda eğitim öğretim gören çocukların büyük bir bölümünün bu bölgede yaşadığını dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, Antalya nın önemli yerleşim birimlerinden biri olan Varsakta Kepez Park Varsak projesini hayata geçireceklerini söyledi.
2012nin mart ayında projenin temelini atacaklarını bildiren Başkan Tütüncü, eğitim ve toplantı salonları, gençlik merkezleri, sosyal alanlar, sinema salonları, kafeteryalar, tam olimpik yüzme havuzu ile açık yüzme havuzları, uluslararası standartlara uygun basketbol sahaları, sentetik çim futbol sahası gibi bir çok aktiviteye uygun tasarlanan projede, çocuklar içinde bir çok çizgi film ve masal kahramanlarının yer aldığı alan yapacaklarını müjdeledi.
Bu habere oldukça sevinen çocuklar hep bir ağızdan Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti.
Gelecek sizinle çok daha güzel olacak
Başkan Tütüncü, öğrencilerin başarılı olabilmesi için devletin, belediyenin, hayırseverlerin eğitime ilgi ve alaka gösterdiğini ifade ederek, öğrencilere şu tavsiyelerde bulundu: Güzel bir okulda okuyorsunuz. Bizim dönemimizde okullar bu kadar güzel değildi. Okullarınızın, öğretmenlerinizin kıymetini çok iyi bilin. Atatürkün güzel bir sözü var. Gelecek çalışkan olanlarındır der, bu sözü unutmayın. Derslerinize çok iyi çalışın. Sizler gelecekte iyi bir kaymakam, belediye başkanı, doktor, hakim olacaksınız. O zaman ülkemiz bugüne göre gelecekte sizlerle çok daha güzel olacak.
Toplumlar annelerin ellerinde şekillenir
Başarılı ve becerikli öğrenciler yetiştirdikleri için öncelikle aileleri kutlayan Kaymakam Özyiğit, Ailesinin başında beklediği çocuk mutlaka başarılı olur. Sevgiyi alan çocuğun başarılı olmaması mümkün değil. Hepimizin mayası annelerimizin elinde hamur oldu. Bu toplum annelerimizin ürünüdür. Milletimizin, devletimizin geleceği de annelerimizin elinden şekillenecek. dedi.