Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepezden Şafaka park
18 Ocak 2012, Çarşamba - 18:33Kepez Belediyesi, muhtarlık binası, asfalt, kaldırım ve spor salonu hizmeti götürdüğü Şafak Mahallesi ne, şimdi de 2 bin 400 m2lik bir park kazandırdı.
Kepez Belediyesi, şehirleşme süreci tamamlanan Şafak Mahallesinin, temel alt yapı eksikliklerini de hızlı bir şekilde tamamlıyor. Bugüne kadar 12 bin metre asfalt, 1432 metre parke kaldırım ve 617 metre yeni yol çalışmasının yapıldığı mahallenin yeşil alan ihtiyacı da karşılandı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mahalledeki 2 bin 400 m2 alandaki parkın yapımını tamamladı.
Hizmete giren parkta, basketbol sahası, açık hava spor aletleri, çocuk oyun grubu ve üzeri kapalı oturma alanları bulunuyor. Yine aynı mahallede, Şehit Binbaşı Erdoğan Özdemir Caddesi nde yeşillendirme çalışması yapılan alana da oturma mobilyaları konuldu.
Bu arada Şafak Mahallesine muhtarlık hizmet binası ile Yıldırım Bayazıt İlköğretim Okulunun bahçesine spor salonu da yapıldı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde, bugüne kadar ilçede 734 bin m2 yeşil alanda, 70 parkın yapımı tamamlandı.