Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepez köyleri mahalleleri gibi güzelleştiriyor
16 Ocak 2012, Pazartesi - 16:43Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şehir kimliği kazandırdıkları mahalleler gibi, yaptıkları yol, park hizmetleriyle ilçe mücavir alanındaki köyleri de güzelleştirdiklerini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, geçtiğimiz Cuma günü, hizmet taleplerini yerinde dinlemek amacıyla Çamlıca Köyünü ziyaret etti. Kepez Belediye Meclis Üyesi Şevki Mavi, Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleşin de yer aldığı ziyarette Tütüncü, cuma namazının ardından köy sakinlerinin hizmet taleplerini dinledi.
Kepeze bağlı 6 köye her alanda hizmet götürdüklerinin altını çizen Başkan Tütüncü, Köylerimize hizmet yapılsın, vatandaşlarımız daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürsünler istiyoruz. dedi.
Hizmetler artarak devam edecek
6 köye verdikleri park sözünü yerine getirdiklerinin altını çizen Tütüncü, köylerin bağlantı yollarıyla ilgili ciddi bir çalışma yaptıklarını da belirtti. Köylerdeki yeni yol açma, asfalt ve diğer belediyecilik çalışmalarının bu yıl da devam edeceğinin bilgisini veren Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, konuşmasını şöyle sürdürdü: Kepezin köylerini, tıpkı mahallelerimiz gibi güzel bir hale getiriyoruz. Bizim kalbimiz, gönlümüz köylerimizdeki vatandaşlarımızla ki, bu hizmet adımlarını atıyoruz. Belediye başkanı değil, sizin arkadaşınız, kardeşiniz ve evladınızım. Her zaman kapımız da ve gönlümüz de hem Çamlıca Köyümüze, hem de diğer köylerdeki hemşehrilerimize açıktır.
Muhtardan hizmet teşekkürü
Çamlıca Köyü Muhtarı Kerim Daş da Başkan Tütüncü ve beraberindekileri evinde ağırladı. Daş, köy halkı adına ziyaretinden ve hizmetlerinden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.
Kepez Belediyesi Çamlıca Köyünde 3 bin 400 km asfalt ve bir park çalışması gerçekleştirdi.