Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Bem-Bir Senden Tütüncüye teşekkür
10 Ocak 2012, Salı - 06:44Bem-Bir Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay, çalışanın alın teri kurumadan hakkını veren bir belediye olan Kepez Belediyesiyle Türkiye genelinde en iyi sosyal denge sözleşmesine imza attıklarını belirterek Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Bem-Bir Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay, geçtiğimiz günlerde 109 belediye memurunu ilgilendiren denge sözleşmesi için imza atan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür ziyaretinde bulundu. Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz ve Orhan Kocaağanın da katıldığı ziyarette, Başkan Tütüncüye çalışanın alın teri kurumadan hakkını ödediği için teşekkür eden Bem-Bir Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay, geçtiğimiz günlerde Kepez Belediyesi ile Bem-Bir Sen arasında yapılan denge sözleşmesinin,Türkiyeye örnek oluşturduğunu bildirdi.
Yardıma muhtaç herkesin yanında
Bem-Bir Sen Genel Başkanı Türbay, belediye çalışanlarının emeğinin karşılığını günü gününe ödeyen Başkan Hakan Tütüncünün, bölge halkı içinde var gücüyle hizmet ürettiğini belirterek, Antalyaya her geldiğinde farklı bir Kepez gördüğünü ifade etti. Bunların ötesinde Başkan Hakan Tütüncünün Türkiyenin neresinde olursa olsun, yardıma muhtaç kimselere el uzatan isimlerin başında geldiğini dile getiren Mürsel Türbay, bu yönüyle de Başkanın örnek bir insan olduğunu söyledi.
Türkiyeye örnek bir sözleşme
Bem-Bir Sen Genel Başkanı Türbay, Kepez Belediyesiyle yapılan ve 109 memuru ilgilendiren denge sözleşmesinin Türkiyeye örnek oluşturduğunu belirterek, Başkan Hakan Tütüncünün çalışanının emeğini hakkıyla vermeye özen gösteren bir isim olduğunu, bu davranışından ötürüde de kendisine teşekkür etmek istediklerini bildirdi.
Yere sağlam basan bir belediye
Çalışanlarına borcu olan bir belediyenin, halkı için hizmet üretemeyeceği düşüncesi taşıdığını dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, halkın en iyi ve hızlı hizmeti alabilmesi için, öncelikle çalışanların emeğinin karşılığını alması gerektiğine inandığını söyledi. Bu düşünceyle Bem-Bir Sen ile tamamen çalışanların hakkını koruyan ve emeğinin karşılığı olan iyileştirmeye imza attıklarını belirten Tütüncü, bu tutumlarının bundan sonra da devam edeceğini kaydetti.