Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tatoğulları Ailesinden Tütüncüye teşekkür
9 Ocak 2012, Pazartesi - 20:41Askerlik izni sırasında geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren gazeteci Murat Tatoğullarının isminin Emek Mahallesindeki Değirmenli parka verilmesi kararına son derece sevinen Tatoğulları Ailesi, Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Askerliği sırasında izne geldiği memleketi Antalyada elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden gazeteci Murat Tatoğullarının ismi Emek Mahallesindeki değirmenli parka veriliyor. Duraliler Mahallesindeki Yol-Kent Sitesinin yanında bulunan parkın ismi konusunda yaşanan karmaşa, ocak ayı meclisinde görüşülmüş ve gazeteci Murat Tatoğullarının isminin Emek Mahallesinde değirmenli parka verilmesi konusunda karara varılmıştı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün girişimleri sonucu yıllardır süre gelen bu sorunun çözümlenmesi Tatoğulları Ailesinin acılarını hafifletti. Merhum gazeteci Murat Tatoğullarının babası Yücel Tatoğulları, Kepez Meclisinde alınan bu karar sonrası, ailesiyle birlikte Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Merhumu huzura kavuşturduk
2008den bu yana merhum gazeteci Murat Tatoğullarının isminin bir parka verildiğini, ancak parkın iki ismi olmasının, yıllardır çözüm bekleyen bir karmaşayı doğurduğunu dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, 2012nin ocak ayı meclis toplantısında görüşülen ve oy birliği ile karara bağlanan konunun, kesin suretle çözümlendiğini söyledi. Emek Mahallesinde son derece modern bir yapıda tasarlanan değirmenli parka, merhum gazeteci Murat Tatoğullarının isminin verilmesini, meclis kararıyla uygun gördüklerini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, bu kararla birlikte, genç yaşta elim bir kaza sonucu yaşamını yitiren Murat Tatoğullarının isminin de yaşatılmış olacağını kaydetti.
Tatoğullarından Tütüncüye teşekkür
Yücel Tatoğulları, 2008 yılında askerliği sırasında izne geldiği memleketi Antalyada hayatını kaybeden gazeteci oğlu Murat Tatoğullarının isminin verileceği park konusunda yıllardır karmaşa yaşandığını ve bundan büyük üzüntü duyduklarını belirterek, Başkan Hakan Tütüncünün girişimleri sonucu bu karmaşanın da giderildiğini söyledi. Merhum Murat Tatoğulları isminin Emek Mahallesinde değirmenli parka verilmesi yönünde Kepez Belediyesinin karara vardığını bundan da büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren baba Yücel Tatoğulları, Başkan Hakan Tütüncüye yaptığı bu hayırlı davranışından ötürü teşekkür etti.