Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncü Hizmet adil ve hızlı bir şekilde yapılmalı.
3 Ocak 2012, Salı - 05:28Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okulunda eğitim gören minik öğrenciler Kepez Belediyesinin konuğu oldu. Yerel yönetimler ile ilgili ünite konusunu araştıran öğrenciler Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret ederek bilgiler aldı.
Kepez Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okulu öğrencileri, yerel yönetimler konulu dersi yerinde öğrenmek için Kepez Belediyesini ziyaret etti. Yerel Yönetimlerin İşleyişiyle ilgili araştırma konusunu yerinde görmek isteyen 4 ve 5. sınıf öğrencileri Kepez Belediyesinin birimlerini gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Adil ve hızlı hizmet
Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okulunun 50ye yakın öğrencisini Kepez Belediye Meclis Toplantı Salonunda ağırlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yerel yönetimlerin çalışmaları hakkında öğrencilere bilgiler verdi. Yerel yönetimlerin görevleri başında Herkesin hızlı ve adil bir şekilde hizmet alması gelir. diyen Başkan Tütüncü, kültür ve sanattan spora, eğitimden sağlığa pek çok alanda yerel yönetimlerin sorumlulukları olduğunu kaydetti.
Ek sınıf ve çevre düzenlemesi
Yol, park ve bahçe gibi çalışmaların yerel yönetimlerin en temel görevleri arasında geldiğini belirten Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak bu sorumlulukların yanında meslek edindirme kursları, kadın ve çocuklar için korunma evleri gibi sosyal sorumlulukları da ayrıca yerine getirdiklerini söyledi. Başkan Tütüncü Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okuluna pek çok kez ziyarette bulunduğunu belirterek okul çevre düzenlemesi, zemin kata ek sınıf gibi okulda bazı düzenlemeler yaptıklarını belirterek, eğitim kurumlarına bu gibi desteklerinin her zaman süreceğini bildirdi.
Öğrenciler de okullarına yaptığı destekler ve kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür ettiler.