Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Güzel hizmetleri halkla birlikte yapıyoruz
2 Ocak 2012, Pazartesi - 05:56Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, halkla gönül köprüsü kurulmasının güzel hizmetlere vesile olduğunu söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, toplumun her kesimiyle buluşarak problemleri yerinde çözmeye ve ilçedeki hizmetleri, vatandaşların ve kanaat önderlerinin fikirleri ile şekillendirmeye devam ediyor. Haftanın beş günü, sabah ve öğlen iş adamlarıyla, esnafla, vatandaşlarla muhabbet sofrası etrafında Antalyayı, Kepezi konuşan Tütüncü, Karşıyaka Mahallesindeki Kalfa AVMde düzenlenen kahvaltılı sohbet toplantısına konuk oldu.
Halkımızla gönül köprüsü kuruyoruz
Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, bazı mahalle muhtarları, esnaf ve iş adamlarının yer aldığı kahvaltıda, Antalyanın ve Kepezin daha modern bir şehir olabilmesi için nelerin yapılması gerektiği konuşuldu. Başkan Hakan Tütüncü de konuşmasında, belediye idaresiyle halkın arasında gönül köprüsü kurulmasının önemine dikkat çekti.
Halkla buluşmalarda kazanan Kepez oluyor
Belediye idaresiyle halk arasında gönül köprüsü kurulamaz ise hizmetlerin bir anlamının olmayacağının altını çizen Tütüncü, şöyle devam etti: Vatandaş her şeyden önce belediye başkanından bir sıcaklığı, muhabbeti bekler. Belediye başkanlığı görevine başladığım andan itibaren hep halkın içerisinde oldum. Bugüne kadar önemli noktalarda görev yaptığım siyasette hep halkın içerisinde olmayı kendime ilke edindim.
Yürekler birlikte attığı zaman güzel bir muhabbet ortamı oluşuyor. Bu muhabbet ortamı da güzel hizmetlerin yapılmasına vesile oluyor. Halkımızla birlikte olmamız, daha çok üretme ve hizmet yapma anlamında farklı bir heyecan oluşturuyor. Böylesi ortamlarda karşılıklı etkileşimlerde kazanan da Kepez oluyor. Kahvaltılı toplantılarda bunu yapmaya gayret ediyoruz. El ele verdiğimiz zaman güzel işler ortaya çıkıyor.
Muhtarlar mahalle temsilcilerimiz gibi çalışıyor
Bu toplantıda Barış Mahalle Muhtarı Halil Yılmaz, Emek Mahalle Muhtarı Süleyman Kabaağaç, Karşıyaka Mahalle Muhtarı Recep Sabır, Yükseliş Mahalle Muhtarı Memduh Aydıncan ve Zafer Mahalle Muhtarı Muhsin Karayakuplunun da bulunduğuna değinen Tütüncü, Muhtarlarımız, göreve geldiğim günden itibaren mahalle temsilcilerimiz gibi çalıştılar. Vatandaşlarımızın taleplerini, isteklerini bize ilettiler; yaptığımız çalışmaları halkla anlattılar. Muhtarlarımızın desteği ile bölgedeki mahallelerde çok önemli belediyecilik hizmetleri yaptık. Karşıyaka ve Emek mahallelerimin kat artışı sorununu da muhtarlarımızla birlikte çözdük. Diye konuştu.
Başkan Tütüncünün, Kalfa AVMyi gezmesiyle toplantı sona erdi.