Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncü miniklerin sevincine ortak oldu
2 Ocak 2012, Pazartesi - 05:18Okuma yazmayı normal süreçten 40 gün daha erken öğrenen Baraj İlköğretim Okulunun birinci sınıf öğrencileri, bu sevinçlerini paylaşmak için Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, toplumun her kesiminden insanın sorunlarını dinliyor, en mutlu yada en acı günlerinde onların duygularına ortak oluyor. Bu kez Başkan Hakan Tütüncüyü öyle bir grup ziyaret etti ki onlar aydınlığa açılan o ilk yolda heyecanlarını Tütüncüyle paylaşmak istedi. Baraj İlköğretim Okulunun 1/E sınıfı öğrencileri normal süreçten 40 gün daha erken okuma yazma öğrenmiş olmanın mutluluğunu Başkan Hakan Tütüncüyle paylaştı.
Miniklerin sevincine ortak oldu
Sınıf öğretmenleri Sadık Çetinle birlikte Başkan Hakan Tütüncüyü ziyaret eden minik öğrenciler, okumayı normal süreçten yaklaşık iki ay daha erken öğrenmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.
Aydın olmanın temeli çok okumak
Başkan Hakan Tütüncü, okumayı öğrenen ve bu mutluluklarını ilk kez kendisiyle paylaşmak isteyen minik öğrencilerle tek tek sohbet etti. Geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmek için ilköğretim dönemi eğitimine büyük önem verilmesi gerektiğini söyledi.Baraj İlköğretim Okulunun 1/E şubesinden 40 öğrencinin okumayı normal süreçten iki ay gibi daha kısa bir sürede öğrendiğini dile getiren Başkan Tütüncü, başta sınıf öğretmeni Sadık Çetin olmak üzere tüm okul idaresini kutladığını bildirdi.