Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepez kültür ve sanatın kalbi oluyor
31 Aralık 2011, Cumartesi - 01:02Geleneksel hale gelen Gönül Sohbetleri 4 Ocak 2012 Çarşamba günü Aşkın Şairi Ümit Yaşar Oğuzcan konusunun işlendiği etkinlik ile yeni yıla merhaba diyor.
Kepez Belediyesi 2012 yılı kültür ve sanat etkinlikleri, Aşkın Şairi Ümit Yaşar Oğuzcan konulu Gönül Sohbetleri ile Kent Ormanı Kanuni Otağında 4 Ocak Çarşamba günü saat 19.00da başlıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün bizzat katılacağı Gönül Sohbetlerinin yeni yıldaki ilk konuğu Sezai Çetinkaya. Müzik icra heyetinde ise Zehra Özçelik ve Nevra Köroğlu yer alıyor.
2012de aralıksız devam edecek olan kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında 5 Ocak Perşembe günü de Verem ve Veremden Korunma konulu seminer düzenlenecek. AKMEK Varsak Kurs Merkezinde saat 14.00te başlayacak olan seminere, 1 Nolu Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlama Merkezinden sorumlu hekim ve hemşireler konuşmacı olarak katılıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 4 Ocak Çarşamba günü Erdem Bayazıt Kültür Merkezinin de açılacağını belirterek, Kepezin, kültürün ve sanatın kalbi olacağını söyledi. 2012nin ilk çarşambasında Gönül Sohbetlerine kaldıkları yerden devam edeceklerini dile getiren Başkan Tütüncü, 5 Ocak Perşembe günü de Verem ve Veremden Korunma konulu seminer ile halkı bilinçlendirmek adına bir etkinlik düzenlediklerini bildirdi.