Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Depremzede öğrenciler tiyatroda
23 Aralık 2011, Cuma - 19:03Van depreminin ardından Antalyaya göç eden ve Kepez Belediyesi sınırları içinde eğitim-öğretim gören depremzede öğrencilere, moral amaçlı tiyatro gösterimi yapıldı.
Kepez Belediyesi, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antalya Devlet Tiyatrosu işbirliğiyle, depremzede öğrencilere tiyatro gösterimi yapıldı. Van depremiyle Antalyaya göç eden ve Kepez Belediyesi sınırları içinde eğitim-öğretim gören 380 ilköğretim Okulu öğrencisi, Antalya Devlet Tiyatrosunda Don Kişot adlı çocuk oyununu izledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Van depremi sonrası Kepez Belediyesi olarak bölgeye üç tır erzak ve çeşitli yardım paketi gönderdiklerini kaydetti. Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi sınırları içinde eğitim-öğretim gören depremzede öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antalya Devlet Tiyatrosu işbirliğiyle, tiyatro gösterimine götürdüklerini söyledi.
Kepez Belediyesine ait otobüslerle Haşim İşcan Kültür Merkezine getirilen depremzede öğrenciler, tiyatro ile tanışmanın mutluluğunu yaşadılar. Don Kişot isimli oyunu izlerken bol bol kahkaha atan öğrenciler, heyecanlarına engel olamayıp zaman zaman oyunculara da seslenerek oyuna dahil oldular.