Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Varsakın tüm mahallelerine park hizmeti
22 Aralık 2011, Perşembe - 20:21Kepez Belediyesi, Ayanoğlu Mahallesinde başlattığı park çalışmasıyla Varsak bölgesindeki tüm mahallelere park yapmış oldu.
Kepez Belediyesi, Ayanoğlu Mahallesi Şemsettin Caddesinde Tur-Ken Sitesinde oturanların tozdan ve görüntü kirliliğinden şikâyetçi olduğu alanı yeşillendiriyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 4 dönümlük parkın inşasına başladı. Parkta, yürüyüş yolu, basketbol sahası, açık hava spor aletleri, üzeri kapalı oturma alanları ve çocuk oyun grubu bulunacak. Hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri de, parkın çocuklarının oyun alanı ihtiyacını karşılayacağını, toz çilesinden ve kötü görüntüden kurtulacaklarını ifade ettiler.
Ayanoğlu Mahallesine kazandırılan park ile Varsak bölgesindeki bütün mahallelere park yapılmış oldu.
Altıayak Mahallesine 1 adet, Varsak Esentepe Mahallesine 1 adet, Demirel Mahallesine 1 adet, Varsak Karşıyaka Mahallesine 4 adet, Varsak Menderes Mahallesine 3 adet, Varsak Şelale Mahallesine 3 adet, Zeytinlik Mahallesine 1 adet ve son olarak Ayanoğlu Mahallesinde yapımına başlanan 1 adet park olmak üzere, bölgeye toplam 15 park inşa edildi.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, plan ve program içerisinde bölgede yeni park çalışmalarının devam edeceğini de bildirdiler.