Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepezli Kızlar Antalyayı temsil edecek
19 Aralık 2011, Pazartesi - 06:20Kepez Belediyespor Kulübü Yıldız Kız Voleybol Takımı, Antalya yerel liginde oynadığı Play-Off maçları sonunda namağlup olarak Antalya birincisi oldu.
Kepez Belediyespor Kulübü, yıldız sporcular yetiştirmeye devam ediyor. Antalyada en çok sertifikalı sporcuya sahip olan ve başarılı sporcular yetiştiren Kepez Belediyespor Kulübünün Yıldız Kız Voleybol Takımı, yerel ligde Play-Off maçları sonunda namağlup birinci olarak, 18-22 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Yıldız Kız Voleybol Grup eleme müsabakalarında Antalyayı temsil etmeye hak kazandı.
Kepezli kızlar Namağlup
Grupta, Alanya Belediyespor, Manavgat Mehmet Şahin Voleybol Kulübü, Şimşek Gençlik Spor Kulübü ve DSİ Spor Kulübü ve Elit Akdeniz Spor Kulübünün yer aldığı gruptan hiç yenilgi almadan çıkan Kepez Belediyespor Kız Voleybol Takımı yerel ligde birinci olarak, Türkiye Yıldız Kız Voleybol Grup eleme müsabakalarında Antalyayı temsil etmeye hak kazandı.
Play-Off maçlarından birinci çıktık
Grupta final karşılaşmasını Şimşek Spor Kulübü ile oynayan Kepez Belediyespor Kulübü Kız Voleybol Takımı, rakibini 3-0 yenerek gruptan birinci olarak çıktı. Hikmet İnanlı ve Sadık Yetimoğlunun gözetiminde çalışan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Yıldız Kız Voleybol Takımı oyuncuları, Türkiye Yıldız Kızlar Voleybol eleme müsabakaları için 18-22 Nisan tarihleri arasında Voleybol Federasyonunun belirleyeceği bir ilde yapılacak olan maçlara yoğun bir tempoda hazırlanıyor.
Her zaman sporcunun yanındayız
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sporcuların aldığı başarının son derece önemli olduğunu belirterek, hiç yenilgi almadan gruptan birinci olarak çıkmanın ayrıca büyük başarı olduğunu vurguladı. Kepez Spor Kulübünün her alanda büyük başarılara imza atmış sporcular yetiştirdiğini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, her zaman çok çalışılması, ahlak ve disiplin içinde olunması halinde, başarının daim olabileceğini söyledi. Tütüncü, genç sporculara desteklerinin her zaman süreceğinin de altını çizdi.