Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncüye Antalya Kent Konseyinden ziyaret
16 Aralık 2011, Cuma - 18:31Geçtiğimiz ay yapılan genel kurul ile Türkiyede Kent Konseyi Başkanlığına seçilen ilk kadın olan Semanur Kurt, çalışma grubu temsilcileriyle birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt, Kent Konseyi Çalışma Grubu temsilcileriyle birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti. Geçtiğimiz ay yapılan genel kurul ile Antalya Kent Konseyi Başkanı seçilen Semanur Kurt, Kepezde şehirleşme adına bir çok projeye imza atan ve bunların yanı sıra kültür ve sanata büyük önem veren Başkan Hakan Tütüncüyü yeni yönetim olarak ziyaret ettiklerini söyledi.
Kent Konseyi Antalyanın dinamiği
Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Kent Konseyinin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, kentin sivil toplum dinamiklerini harekete geçirmek adına konseyin büyük sorumluluk üstlendiğini bildirdi. Başkan Tütüncü, Antalya Kent Konseyinde yıllardır genel sekreterlik görevini üstlenen ve son yapılan genel kurul ile başkanlık görevine seçilen Semanur Kurtun, bu kentin en doğru şekilde yapılanmasında yerel yöneticilerin destekçisi olacağına inandığını söyledi.
STKlar ile birlikte çalışıyoruz
Demokratik yapıların gücünü her zaman önde tuttuğunu dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak yaptıkları bir çok projeyi sivil toplum örgütleriyle birlikte tasarladıklarını ve hayata geçirdiklerini kaydetti. Son olarak ORÜS alanına yapmayı planladıkları projenin Mimarlar Odası işbirliğiyle yapılan yarışma sonucu belirlendiğini ve bu gün inşası için start noktasına gelindiğini ifade eden Başkan Tütüncü, Kent Konseyinin yerel yöneticilere yol gösterici olduğunu düşündüğünü bildirdi.
Başkan Tütüncüye teşekkür
Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt, Başkan Hakan Tütüncünün her zaman sivil toplum kuruluşlarına ayrı bir önem gösterdiğini, bununda Kepezde yapılan çalışmalar ile açıkça görüldüğünü söyleyerek, Başkan Tütüncüye ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.