Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncü sorunları yerinde çözüyor
14 Aralık 2011, Çarşamba - 20:17Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gerçekleştirdikleri ziyaretlerle hem yerinde yönetim anlayışı ile sorunları çözdüklerini, hem de belediye ile halkın kaynaşmasını sağladıklarını söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Börekçiler, Etli Pideci. Yufka. Kafeterya. Kafe Bar. Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hüseyin Şimşekin, Altınova bölgesindeki işyerinde düzenlediği sabah kahvaltısına katıldı.
Tütüncü, kahvaltılı sohbet toplantısında hem esnafın hem de Altınova bölgesindeki vatandaşların taleplerini dinledi. Başkan Tütüncü, vatandaşların Sinan Mahallesindeki mezarlığa oturma yeri yapılması ve bozulan mevcut yolların düzeltilmesi isteğini de ilgili müdürlükleri arayarak yerine getirdi.
Tütüncüye plaket
Haftanın her günü farklı bir ortamda, mahallelerde düzenlenen kahvaltı sofralarında halkla, esnafla, iş adamlarıyla bir araya geldiklerinin altını çizen Başkan Hakan Tütüncü, Bu buluşmalarda hem belediye ile halkın kaynaşmasını sağlamış oluyoruz hem de yerinde yönetim anlayışıyla problemleri çözüyoruz. Bu kahvaltıda esnafımızla, Altınovalı hemşehrilerimizle birlikte olmaktan dolayı büyük memnuniyet duydum. dedi.
Aynı zaman As Şimşek Gıdanın Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şimşek, ilgisinden, esnafa verdiği önemden dolayı teşekkür ettiği Tütüncüye, ziyaretin anısına plaket takdim etti.
Tütüncü, ayaklarına galoş, başına da bone takarak hamur işleri üretiminin yapıldığı imalathaneyi gezerek, yetkilerden üretilen ürünlerle ilgili bilgi aldı.
Kahvaltıda, Kepez Belediye Meclis Üyesi ve Antalya Gazete Bayii ve Büfeciler Odası Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Semt Pazarcıları Odası Başkanı İsmail Öz ve vatandaşlar da yer aldı.