Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kahramanmaraşlılardan Tütüncüye ziyaret
10 Aralık 2011, Cumartesi - 19:32Altı ay önce kurulan ve Antalyada yaşayan hemşehrilerini aynı çatı altında toplamayı amaçlayan Kahramanmaraşlılar Derneği Yönetimi, Başkan Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Altı ay gibi kısa bir süre önce kurulan Antalya Kahramanmaraşlılar Derneği Yönetimi, Başkan Hakan Tütüncüyü ziyaret etti. Başkan Hakan Tütüncü, makamında ağırladığı dernek yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, Kepez Belediyesi olarak her türlü desteğe hazır olduklarını bildirdi.
Başkan Tütüncü, Kepezde ve Antalyada yaşayan Kahramanmaraşlıları hem sosyal hem de kültürel anlamda çeşitli faaliyetlerde buluşturacak olan Antalya Kahramanmaraş Derneğine her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi.
Kahramanmaraşlılar Dernek Başkanı Mikail Konak, Kahramanmaraş ve kültürünü Türkiyeye ve Dünyaya tanıtmak, Antalyada yaşayan Kahramanmaraşlılar arasında sosyal ve ekonomik gelişmelere yardımcı olmak amacıyla yola çıktıklarını söyledi. Konak, Hakan Tütüncüye halk arasında Yedi Uyurlar olarak bilinen Ashab-ı Kehfin çerçeveli fotoğrafını hediye ederek, kendilerine gösterdiği ilgi için teşekkür etti.