Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepezli gençlerden Tütüncüye teşekkür
10 Aralık 2011, Cumartesi - 19:26Antalyanın en genç nüfusuna sahip olan Kepezde, sosyal ve kültürel projeler bir bir hayata geçiriliyor. Kepez Belediyesinin gençlere yönelik çalışmalarını yakından takip eden Kepez Gençlik Derneği Yönetimi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret ederek, yaptığı başarılı hizmetler için teşekkür etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gerek sosyal gerek ise kültürel olsun bir çok projeyi bir bir hayata geçiriyor. Bu projelerin özellikle gençlere yönelik olmasında büyük gayret gösteren Başkan Hakan Tütüncüye Kepez Gençlik Derneği Yönetiminden teşekkür geldi.
Dernek Yönetimini makamında ağırlayan Başkan Tütüncü, Kepezin Antalyada en genç nüfusa sahip ilçe olduğunu belirterek, hazırladıkları sosyal ve kültürel faaliyetlerin bir çoğunda bu unsuru göz önünde bulundurduklarını söyledi.
Kepezde 4 ayrı bölgede çadır spor salonu kurduklarını dile getiren Tütüncü, bu spor salonlarında gençlerin basketbol, voleybol ve hatta kondisyona yönelik çeşitli sporlar yapabildiklerini söyledi. Bunun dışında Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları(AKMEK) ile yabancı dilden, bilgisayara, halk oyunlarından el becerilerine kadar pek çok konuda eğitim gören gençlere meslek edindirdiklerini dile getiren Tütüncü, daha bir çok kültürel ve sosyal içerikli projeleri yine gençler için hayata geçirdiklerini kaydetti.
Kepez Gençlik Derneği Başkanı Dursun Doğan, dernek yönetimi olarak gençlerin istihdamını sağlayacak Ekolojik Tarım ve Gençlik ve Demokrasi konulu iki proje hazırladıklarını, Avrupa Birliğine sundukları bu projelerinin destek görmesi halinde, Kepezde gençlere yeni iş sahaları oluşacağını bildirdi.
Kepez Belediyesinin gençlere yönelik çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getiren Dursun Doğan, Başkan Tütüncüye çalışmalarından ötürü teşekkür etti.