Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncüden öğrencilere bisiklet
10 Aralık 2011, Cumartesi - 19:22Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okullara fiziki anlamda destek olurken, öğrencilere de onları motive edecek hediyeler veriyor.
Eğitim öğretime olan desteğiyle adından sıkça söz ettiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir yandan fiziki anlamda eksiği olan okullara destek olmayı sürdürürken, diğer yandan da öğrencileri, eğitimde ve yaşamlarında başarılı olmaları amacıyla çeşitli hediyelerle motive ediyor.
Başkan Tütüncü, son olarak Ayşe Ahmet Atmaca ilköğretim Okulundan Berke Can Gökalp, Hüseyin Ak İlköğretim Okulundan Furkan Çayır, Perihan Asat Aral İlköğretim Okulundan Hızırcan Kudağ isimli öğrencilere birer bisiklet hediye etti.
Tek aradığımız unsur çocuk olmaları
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okullarda fiziki anlamda eksikleri gidermek için büyük gayret gösterdiklerini, öğretmen ve öğrencilerin sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak yapılar inşa ettiklerini dile getirerek, bunları hiçbir zaman yeterli bulmadıklarını, öğrencilere zaman zaman hediyeler vererek, onları motive ettiklerini söyledi. İlk ders yılının ortalarında üç öğrenci belirlediklerini ve onlara bisiklet hediye ettiklerini ifade eden Tütüncü, bunu ne karne hediyesi ne de başarının bir ölçüsü olarak yapmadıklarını belirterek, bunun için tek aradıkları unsurun çocuk olmak olduğunu söyledi.
Başarılı birer öğrenci olacağız
Ailelerinin bisiklet alma imkanı olmadığını, bu nedenle de büyük üzüntü duyduklarını ifade eden öğrenciler, Başkanımız hediye ettiği bisikletler ile bize çok büyük sevinç yaşattı. Başkanımıza bu hediyesi için çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra derslerimize daha çok çalışıp, bize gösterilen bu ilgiye layık olacağız.