Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncüye sınav kâğıdı sürprizi
30 Kasım 2011, Çarşamba - 05:09Emekli Öğretmen Mehmet Uzun, Antalya İmam Hatip Lisesinden öğrencisi olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ye, sınav kâğıdı sürprizi yaptı.
Mezun olduğu ilköğretim okulunu ve liseyi birçok kez ziyaret ederek vefasını gösteren Başkan Hakan Tütüncü, geçtiğimiz aylarda evlerinde ziyaret ettiği öğretmenlerinden anlamlı bir hediye aldı.
Emekli Öğretmen Mehmet Uzun, Antalya İmam Hatip Lisesi 1. sınıfında iken İngilizce dersine girdiği Başkan Tütüncüye nezaket ziyaretinde bulundu. Uzun, ziyarette Tütüncüye, 1992 yılında girdiği İngilizce dersinin yazılı sınav kâğıdını hediye etti. Tütüncü de sınav kâğıdını, 19 yıl sonra yeniden görmenin şaşkınlığını yaşadı.
Tütüncü, öğretmeni ile birlikte dikkatli bir şekilde incelediği sınav kâğıdını, çerçeveletip duvara asacağını ifade etti.
Başkan Hakan Tütüncü, yetişmesinde büyük emeği olan öğretmeni Mehmet Uzuna, öğrencilik yıllarını kendisine yeniden yaşattığı için teşekkür etti.
Tütüncünün, ziyaretleriyle hem mezun olduğu okullarla hem de öğretmenleriyle gönül bağını koparmadığını belirten emekli öğretmen Uzun, Başarılı bir belediye başkanını yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz. dedi.