Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Öğrencilere çalışın nasihati
30 Kasım 2011, Çarşamba - 18:35Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Göksu İlköğretim Okulu öğrencilerine, derslerine iyi çalışmaları ve çok kitap okumaları halinde gelecekte güzel bir meslek sahibi olacaklarını hatırlattı.
Başkan Hakan Tütüncü, Göksu İlköğretim Okulunun 4. sınıfından 40 öğrenciyi, sosyal bilgiler dersindeki yerel yönetimler konusunu, yerinde işlemeleri amacıyla belediye binasına davet etti. Öğretmenleriyle birlikte belediye binasına gelen öğrenciler, Halkla İlişkiler görevlisi eşliğinde müdürlükleri gezdiler. Öğrenciler, daha sonra meclis salonunda Başkan Tütüncüden, yerel yönetim dersi aldılar.
Tütüncü, öğrencilere, başkanın, belediyenin, meclisin ve encümenin görevlerini anlattı, hem başkanlığı hem de belediye hizmetleriyle ilgili soruları cevaplandırdı.
Öğrencilerden, derslerine çok çalışmalarını isteyen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, konuşmasını şöyle sürdürdü: Öğretmenlerinizi dikkatle dinlerseniz, onların sizlerle ilgili yönlendirmelerine kulak verirseniz, çalışkan olursanız, çok okuyan çocuklar olursanız sizler de başarılı olur ve gelecekte çok güzel bir meslek sahibi olabilirsiniz. Sizi çok sevdiğimizi unutmayın. Sizlerin daha iyi ortamlarda eğitim görebilmeniz için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz.
Tütüncü, çok kitap okumalarını istediği Göksu İlköğretim Okulunun öğrencilerine ziyaretin anısına kitap hediye etti.