Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepezde Gönül Sohbetleri devam ediyor
29 Kasım 2011, Salı - 20:01Kepez Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenecek olan Gönül Sohbetlerinde, her hafta farklı konuklar, farklı konular üzerinde tartışıp, sohbet ediyor. Gönül Sohbetlerinin bu hafta ki konusu ise Dünden Bugüne Antalya
Kepez Belediyesince geçtiğimiz hafta ilki düzenlenen ve seçkin davetlilerin Tasavvuf konusu üzerinde sohbet ettiği, tasavvuf müziğiyle de eskileri yad ettiği Gönül Sohbetlerinin ikincisi için, tüm hazırlıklar tamamlandı. 30 Kasım Çarşamba günü saat 19.00da Kent Ormanı Osmanlı Otağında düzenlenecek olan Gönül Sohbetlerinde bu hafta Dünden Bugüne Antalya konusu işlenecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün bizzat katılacağı Gönül Sohbetlerinin konukları ise Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hasan Subaşı ve bugünkü İsmail Baha Sürelsan Konservatuarının çekirdeğini oluşturan, İsmail Baha Sürelsan Müzikevinin kurulmasına öncülük eden Gültekin Çeki ve müzik öğretmeni Zehra Özçelik.
Zamanla yok olmaya yüz tutmuş kültürel ve yöresel değerlerin dillendirilerek, tekrar gün ışığına çıkmasına vesile olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Gönül Sohbetlerinin Kepezde bir gelenek haline geleceğini ve her hafta kente değer katmış farklı isimleri bu sohbet ortamında ağırlamak istediklerini söyledi.
Antalyanın dünü ve bugününü konuşacak olan davetliler, müzik öğretmeni Zehra Özçelikin ud eşliğinde seslendireceği şarkılarla da renkli bir sohbet ortamı yakalama fırsatı bulacak.