Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
AKEV Kolejinden Tütüncüye teşekkür
28 Kasım 2011, Pazartesi - 19:46Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AKEV Kolejinin Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü (ATİK)nde düzenlediği, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliklerine katılarak, bir kez daha tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.
Bir insanı inşa etmenin en zahmetli meslek sayıldığı öğretmenlik, AKEV Kolejinde bir kez daha yürekten hissedildi. AKEV Kolejinin hazırladığı 24 Kasım Öğretmenler Günü özel programına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğretmenlik mesleğinin tarihte en saygın meslekler arasında yerini aldığını, bu mesleği icra eden öğretmenlerin de geleceğe ışık tutan bireyleri yetiştirmek adına, büyük bir sorumluluk taşıdığını söyledi.
Antalyada ve özellikle ilçede öğretmenler günüyle ilgili yapılan hemen hemen tüm etkinliklere katılmaya çalıştığını dile getiren Başkan Tütüncü, yoğun bir programın arasında AKEV ailesinin bu etkinliğine katılarak, onların mutluluğunu paylaşmak istediklerini söyledi. Öğretmenlerin kültürümüzde ayrı bir yere sahip olduklarını, bizlere yön veren, şekil veren en önemli unsurların başında geldiğini dile getiren Tütüncü, bu mesleğe ne kadar çok saygı duyarsak, geleceğimizin de o kadar aydınlık olacağını kaydetti.
AKEV Koleji Genel Müdürü Selahattin ÇİÇEK, 3 öğretmen, 1 personel ve 37 öğrenciyle çıktıkları yolda 48. yılı geride bıraktıklarını belirterek, daha aydınlık bir Türkiye için, geleceğin bireylerini büyük bir özveriyle yetiştiren, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladığını bildirdi. Çiçek, eğitim adına kendilerine büyük destekler veren ve yol gösteren Başkan Tütüncüye de teşekkür etti.