Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncü öğrencileri önemsiyor
18 Kasım 2011, Cuma - 18:15Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçedeki okulları belediyeye davet ederek öğrencilere, hem belediyeyi tanıma hem de başkanla sohbet etme imkânı sunduklarını söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Ahmet Coşkun Bulut İlköğretim Okulunun 5. sınıfından 45 öğrenciye kamu kurum ve kuruluşlarının görevleri konulu ders verdi.
Meclis toplantı salonunda öğrencilere seslenen Başkan Tütüncü, ilçedeki okulları, hizmetleri gerçekleştiren birimleri tanımaları amacıyla, belediye hizmet binasında misafir ettiklerini söyledi.
Tütüncü, öğrencileri belediyeye davet etmelerinin, önemli bir eğitim hizmeti olduğunu belirterek, Öğrencilerimiz belediye ziyaret ederek, hem yaşadıkları şehirdeki yerel yönetimi tanıma imkânı buluyor hem de belediye idaresinin neler yaptığıyla ilgili bilgi sahibi oluyor. dedi. Öğrencilik yıllarında bir yerel idareciyle sohbet etme imkânlarının olmadığının altını çizen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Öğrencilik yıllarımızda isterdik ki, bir belediye başkanı bizi belediyeye çağırsın ve bizimle sohbet esin. Ama olmadı. Şimdi istiyoruz ki, öğrencilerimiz gelsinler, belediyeyi görsünler, belediye başkanlarıyla sohbet etsinler. diye konuştu.
Bir öğrencinin, belediye başkanlığı görevini seviyor musunuz, sorusuna Kepezi çok sevdiğim için başkanlık görevini de seviyorum. cevabını veren Tütüncü, yeşil alan isteği ile ilgili de, Daha çok park yaparak, ağaç dikerek Kepezi yeşil bir ilçe haline getireceğiz. açıklamasını yaptı.
Başkan Tütüncü, kitap okumalarını tavsiye ettiği öğrencilere sohbetin ardından kitap hediye etti.
Ahmet Coşkun Bulut İlköğretim Okulunun Müdürü Hakan Birşen de, okulun bahçesine sıcak asfalt dökülmesi, diğer hizmetleri ve ilgisinden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.