Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncü Esranın yüzünü güldürdü
17 Kasım 2011, Perşembe - 18:17Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, e-posta ile dizüstü bilgisayar isteğinde bulunan cam kemiği hastası Esra Atayı (8) evinde ziyaret ederek, hediyesini verdi.
Başkan Hakan Tütüncü, gerçekleştirdiği vizyon projelerle ilçeye modern bir şehir kimliği kazandırırken, yardım faaliyetleriyle de vatandaşların yüzünü güldürüyor.
Başkan Tütüncü, cam kemiği hastalığı nedeniyle kısıtlı bir şekilde hareket edebilen Esra Atayı da isteğini karşılayarak sevindirdi.
Tütüncü, e-posta ile kendisinden dizüstü bilgisayar isteğinde bulunan Atayı, Gündoğdu Mahallesindeki evinde ziyaret etti. Tütüncü, baba Uğur Ata ve anne Saadet Atadan, Esranın hastalığı hakkında bilgi aldı. Uğur Ata, kızının doğuştan cam kemiği hastası olduğunu, şu ana kadar dört kez ameliyat geçirdiğini ve tedavisinin devam ettiğini söyledi. Ata, Esranın çok zeki olduğunu, okula başlamadan önce okuma-yazmayı öğrendiğini, eğitimini de evde sürdürdüğünü kaydetti.
Başkan Hakan Tütüncü de, acil şifalar dilediği Esra Ataya, dünya ile bağlantı kurmasına yardım edecek olan dizüstü bilgisayarını hediye etti. Hastalığından dolayı kısıtlı bir şekilde hareket edebilen Ata da, isteğinin karşılanmasından dolayı büyük bir mutluluk yaşadı.
Başkan Tütüncüye teşekkür eden Esra Ata, bilgisayarı ile sosyal paylaşım sitelerindeki arkadaşlarıyla görüşeceğini ifade etti. Kepez Belediye Başkanı Tütüncü de, sosyal paylaşım sitelerindeki adreslerini vererek, Atadan kendisine mesaj yazmasını istedi.
Esra Atanın, bilgisayar isteğini karşılayarak hayata tutunma mücadelesine destek verdiklerini belirten Tütüncü, Güzel kızımız, inşallah en kısa zamanda sağlına kavuşur ve akranlarıyla birlikte oynamanın mutluluğunu yaşar. Kapımız her zaman Ata ailesine açık. Elimizden geldiği kadar her zaman onların yanında olacağız. diye konuştu.
Ata ailesi de, kızlarını sevindirdiği için Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür ettiler.