Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncüden okullara destek
12 Kasım 2011, Cumartesi - 20:01Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önce yağmur suyu biriken Altınova Esen İlköğretim Okulunun bahçesinde yaptıkları sıcak asfalt ve drenaj çalışmasıyla öğrencilerin ayaklarının suya değmediğini söyledi.
Altınova Esen İlköğretim Okulunun, 4. ve 5. sınıflardan 30 öğrenci, öğretmenleriyle birlikte kamu kurum ve kuruşlarının işleyişi dersi kapsamında Kepez Belediyesini ziyaret etti. Başkan Hakan Tütüncü de, meclis salonunda misafir ettiği öğrencilere, belediyenin, başkanın, meclisin ve encümenin görevleri hakkında bilgi verdi.
Tütüncü, drenaj hizmeti ile yağmur suyu birikmesi sorununu çözdükleri Esen İlköğretim Okulunun bahçesinin tamamına sıcak asfalt döktüklerini söyledi. Tütüncü, Biz göreve gelmeden önce okulun bahçesinde yağmur suyu birikiyordu. Yaptığımız drenaj ve asfalt çalışması ile artık öğrencilerimizin ayağı suya değmiyor. dedi.
Kepezli öğrencilerin, çok daha iyi ortamlarda eğitim almaları için çalıştıklarının altını çizen Başkan Tütüncü, ilçede eğitim kalitesinin artması için belediyenin imkânlarını okullara seferber ettiğini dile getirdi.
Tütüncü, öğrencilerden derslerinize iyi çalışmalarını, ailelerinin ve öğretmenlerinin tavsiyelerine uymalarını ve kitap okuma ile aralarındaki bağı güçlendirmelerini istedi.