Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepezde 11 çılgınlığı
11 Kasım 2011, Cuma - 19:57Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şans getirmesi amacıyla dünya evine girmek isteyen çiftlerin büyük ilgi gösterdiği 11.11.2011 de ilk nikâhı, saat 11.11de kıydı. Tütüncü, çifte, Başbakan Erdoğanın, 3 çocuk tavsiyesini de hatırlattı.
Kepez Belediyesi Evlendirme Memurluğu, evlilik tarihinin anlamlı ve hatırlanır olması amacıyla tercih edilen 11.11.2011de 50 çiftin nikâhını kıydı. Bugüne kadar 712 çiftin nikâhını kıyan Başkan Hakan Tütüncü de, 11.11.2011de dünya evine girmek isteyen çiftlerin mutluluğunu paylaştı. Tütüncü, bu anlamlı günde dünya evine girmek isteyen Arzu Suzan ve Halil Kuzuoğlu çiftinin nikâhını, belediye nikah salonunda saat 11.11de kıydı.
Çifte mutluluklar dileyen Başkan Tütüncü, damat ve geline, Başbakan Recep Tayyip Erdoğannın 3 çocuk tavsiyesini hatırlatarak, En az 3 çocuk, 11. 11. 2011in hatırına da en az 11 torun temenni ediyorum. dedi.
Evlilik cüzdanını Arzu Suzana teslim eden Başkan Tütüncü, Çok güzel bir denk düşümü oldu. 11.11.2011 saat 11.11de nikâhı kıydık. 5 tane 11in yan yana olduğu güzel bir nikâh gerçekleştirdik. Çifte mutluluklar diliyorum. Çok özel ve herkese nasip olmayan bir nikâh oldu. İnşallah, ömürleri de nikâhları kadar güzel olur. diye konuştu.
11.11.2011de nikahını kıyacağı diğer çiftlere de 3 çocuk tavsiyesinde bulunacağının altını çizen Tütüncü, Genç nüfusumuzun artmaya ihtiyacı var. 3 çocuk olduğunda nüfus artıyor. Bilimsel bir araştırmanın neticesinde Başbakanımız bunu ifade ediyor. Biz de bu tavsiyeyi yürekten, içtenlikle dünya evine girecek olan çiftlerimizle paylaşıyoruz. görüşünü dile getirdi.
Başkan Hakan Tütüncü, mutluluklara vesile olan bu özel tarihin, ülkemizde bir daha doğal afetlerin yaşanmamasına ve bu topraklarda kan ve gözyaşının ebediyen yok olmasına da vesile olmasını diledi.
Arzu Suzan ve Halil Kuzuoğlu çifti de şans getirmesi temennisi ile 11.11.2011de evlenmeye karar verdiklerini ifade ettiler.
Çiftin, Başkan Tütüncü ile hatıra fotoğrafı çektirmesiyle nikah merasimi sona erdi.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, 11.11.2011de 8 çiftin nikahını kıydı.