Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Planlı ve disiplinli olmak başarıyı getirir
11 Kasım 2011, Cuma - 17:36Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilköğretim okul öğrencilerine, kamu idari yapısı, belediye birimleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Kepez başta olmak üzere çevre ilçelerden de bir çok okulun öğrencileri, belediye birimleri ve çalışmaları hakkında bilgi edinmek üzere Kepez Belediyesini ziyaret ediyor. Alaeddin Keykubat İlköğretim Okul Müdürü Cemalettin Ulus ve Teknoloji Tasarımı Öğretmeni Ayla Orakçı, 8. sınıfta eğitim gören 40 öğrenciyle birlikte, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Öncelikle kendini tanıtarak söze başlayan Hakan Tütüncü, öğrencilerin merak ettiği tüm sorulara da özenle cevap verdi. Öğrencilerle bulundukları salonda Kepez Belediyesi Meclis Üyeleriyle her ay bir toplantı düzenlediklerini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, Kepez ilçesini ilgilendiren önemli kararlara, bu sıralarda imza attıklarını söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Belediye olarak hizmet verdikleri bölgede, öncelikle yol, asfalt, kaldırım, park-bahçe gibi temel görevlerin yanı sıra, sosyal ve kültürel faaliyetlerde de bulunduğunu söyledi. Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak 2,5 yıl gibi bir süre içinde, değeri milyon liralarla ölçülen projeler ürettiklerini ve hayata geçirdiklerini belirterek, şehircilik anlamında ilçede büyük yol kat edildiğini bildirdi.
Başkan Tütüncü, öğrencilerin, Planlı olmanın, başarıyı nasıl etkilediği ile ilgili sorusuna, gerek okul gerek ise çalışma hayatında, her zamanla planlı ve disiplinli bir şekilde hareket ettiğini belirterek, bunu hayatlarında prensip edindikleri takdirde başarının kendiliğinden geleceğini söyledi.