Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Tütüncü bayramı vatandaşlarla geçiriyor
6 Kasım 2011, Pazar - 18:42Yerinde yönetim anlayışı ile hizmetlerini sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kurban Bayramının ilk gününde vatandaşlarla bir araya geldi. Bayram namazının ardından Kepezi karış karış gezen Tütüncü vatandaşlarla buluştu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kurban Bayramının sevincini ve mutluluğunu ilçe halkıyla birlikte yaşadı. Bayramın ilk gününde mahalleleri ziyaret eden Tütüncü, gönül aldı. Bayram Namazını Dokuma Yavuz Selim Camiinde kılarak bayram gününe başlayan Başkan Tütüncü, ilçeyi dolaştı. Kepez Belediyesi tarafından Zafer Mahallesi Cumartesi Pazarı, Yenidoğan Mahallesi Kapalı Pazarı, Varsak Karşıyaka Mahallesi Kapalı Pazarı ve Teomanpaşa Mahallesi Pazar alanında kurulan kurban kesim yerlerinde incelemelerde bulunan başkan Tütüncü, burada vatandaşlarla sohbet ederek bayramlarını kutladı.
Kurban Bayramının sorunsuz yaşanması için her türlü tedbiri aldığını ifade eden Başkan Tütüncü, İlçemizde bayramın sorunsuz yaşanması için tüm ekiplerimiz görev başındadır. Hijyenik şartlarda kurduğumuz kurban kesim alanlarında vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile kurbanlarını kestiler. Halkımızın huzur ve mutluluğu için bayramın sonuna kadar ekiplerimiz görev başındadır. Antalyalıların Kurban Bayramını bir kez daha kutluyorum dedi.