Son Haberler
- Kepezli çocuklar Başkan Kocagöz’le mutlu
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
Kepez ailesi bayramlaştı
4 Kasım 2011, Cuma - 23:58Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kurban Bayramı dolayısıyla personeliyle bayramlaştı.
Kepez Belediyesinin, geleneksel bayramlaşma töreni, başkanlık makamında yapıldı. Bayramlaşma törenine Başkanı Hakan Tütüncü, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve memur, sözleşmeli, işçi ve belediyeye bağlı şirketlerde çalışan personel katıldı. Başkan Tütüncü, başkan yardımcılarıyla birlikte tüm çalışanlarının tek tek Kurban Bayramını kutladı.
Tütüncü, bayramların, gönüllerin birbirine daha çok yaklaştığı, sevginin, saygının, barışın ve kardeşliğin çok daha farklı bir şekilde hissedildiği güzel zamanlar olduğunu söyledi. Kepez Belediyesi olarak Antalya ve Kepez halkına hizmet götüren bir aile olduklarının altını çizen Tütüncü, Personelimizle bayramlaşmanın mutluluğunu yaşadık. Hepimizin gözleri pırıl pırıldı. Hepimizin yüzleri cıvıl cıvıldı. Allah, bu mutluluğumuzu, birlik ve beraberliğimizi daim etsin. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, Kepezde bayramın sorunsuz bir şekilde kutlanması için de bayram süresi boyunca nöbetçi zabıta, temizlik ve sağlık işleri ekiplerinin görev başında bulunacağını ifade etti.
İnşallah bayram sonunda güzel bir Türkiye ile karşı karşıya oluruz. diyen Tütüncü, Bu bayram bütün güzellikleriyle gelsin. Birlik ve beraberlikle nice bayramlara kavuşmak dileği ile Antalyalıların ve Kepezlilerin bayramını kutlarım diye açıklamasını tamamladı.