Son Haberler
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
Tütüncüden Okul Aile Birliklerine destek
26 Ekim 2011, Çarşamba - 17:33Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Göçerler İlköğretim Okulu 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı.
Okulların 2011-2012 eğitim öğretim yılına başlamasıyla birlikte Okul Aile Birliği Genel Kurul toplantıları da hız kazandı. Göçerler İlköğretim Okulu bahçesinde yapılan Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul toplantısına katılan Başkan Hakan Tütüncü, belediyelerin temel görevleri arasında olmamasına rağmen, Kepez Belediyesi olarak eğitim kurumlarına her zaman destek olduklarını söyledi.
Okul Aile Birlikleri büyük görevler üstleniyor
Başkan Hakan Tütüncü, her yeni eğitim öğretim yılı döneminde, okullarda okul aile birliği genel kurul toplantılarının yapıldığını belirterek, Göçerler İlköğretim Okulunda yapılan toplantıya misafir olarak katılarak, destek olmak istediklerini söyledi.
Başkan Tütüncü, okulların temel ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını arayan Okul Aile Birliklerinin, öğrencilerin çok daha iyi şartlara sahip eğitim yuvalarına kavuşmalarında, büyük görevler üstlendiğini söyledi. Kepez Belediyesi olarak, ilçede bulunan hemen hemen tüm okullara küçük büyük bir çok hizmette bulunduklarını dile getiren Başkan Tütüncü, Göçerler İlköğretim Okulunda da çatısı akan tuvalet ve soyunma odalarını baştan sona yenilediklerini, kantinin yanına da öğrencilerin dinlenebilecekleri kamelya yaptıklarını söyledi.
Belediyelerin temel görevleri arasında olmamasına rağmen, Kepez Belediyesi olarak eğitim kurumlarına destek olduklarını belirten Tütüncü, yeni dönemde göreve gelen Okul Aile Birliği Yönetimine de başarılar diledi.
Olağan Genel Kurulda yapılan seçim sonucu, Mehmet Kartal, Göçerler Okul Aile Birliği Başkanı olurken, Duygu Tunç ise başkan yardımcısı olarak göreve seçildi.