Son Haberler
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
İki mahalleden Tütüncüye hizmet plaketi
25 Ekim 2011, Salı - 19:14Emek ve Karşıyaka mahalle sakinleri, park, kaldırım, asfalt, kat artışı, muhtar evi ve Gazi Bulvarı çevre düzenlemesi hizmetlerinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, plaket takdim ederek teşekkür ettiler.
Başkan Hakan Tütüncünün, 2,5 yılda ilçede yaptığı rekor yatırımlar ve halkla iç içe olması Kepezliler tarafından takdir görmeye devam ediyor.
Emek Mahalle Muhtarı Süleyman Kabaağaç ve Karşıyaka Mahalle Muhtarı Recep Sabır, beraberlerinde bir grup mahalle sakiniyle birlikte hizmet teşekkürü için Başkan Tütüncüyü makamında ziyaret ettiler.
Kepezli hizmetten memnun
Başkanlık toplantı salonunda gerçekleşen kabulde Muhtar Sabır, kat artışı probleminin çözümü, 7 bin metrekarelik parke kaldırım, otantik park çalışması, Perihan Asat Aral İlköğretim Okuluna yardımlarından ve ilçe halkına olan ilgisinden dolayı Tütüncüye teşekkür etti. Sabır, Kepezde, mahallemizde çok güzel hizmetler yaptınız. Mahallemizin tamamı hizmetlerinizden memnun. ifadesini kullandı.
Emeke tam hizmet
Muhtar Kabaağaç da, kat artışı, değirmenli park, muhtar evi hizmet binası ve 2 bin 273 metrekare parke kaldırım, 2 bin 300 metre yeni yol açılması ve açık semt pazarı hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İki mahallenin hizmet almasına önem verdik
Başkan Tütüncü de, iki mahalle muhtarı ile ilçedeki tüm muhtarları çok sevdiklerini belirterek, Kepez halkını da çok seviyoruz. Önemli olan vatandaşlarımız için hizmet üretmek ve iyi güzel yatırımlar yapmaktır. dedi.
Göreve geldiği günden itibaren Karşıyaka ve Emek mahallelerinin belediye hizmetlerini almasına önem verdiklerini belirten Tütüncü, iki mahallede de, okulların taleplerinin karşılanmasından kaldırıma, parktan asfalta ve imara kadar her türlü problemin çözümü için ciddi bir gayret gösterdiklerini bildirdi.
Kat artışı sorununu birlikte çözdük
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, bir önceki dönem yapılan imar planı tadilatıyla iki mahalleye verilen kat artışının yargı tarafından iptal edildiğini anımsatarak sözlerini şöyle sürdürdü:İki mahallemizde kat artışı ciddi bir problemdi. Bu problemin çözümü için muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla birlikte çok ciddi bir çaba sarf ettik. Mahkemenin iptal ettiği imar planı tadilatını, imar düzenlemesi çalışmasıyla kanuna uygun şekilde tekrar uygulanabilir hale getirdik.
Kepezlilerin hayır duasıyla büyük işler yapacağız
Tütüncü, iki mahallede yapılan hizmetleri birlikte yaptıklarının altını çizerek, konuşmasını şöyle tamamladı: İyi gününüzde, kötü gününüzde sizlerle birlikte olmaya gayret gösterdik. Yüreğimizin yüreğinize değmesi gerekiyordu. Onu yaptık. Ne yaptıysak helali hoş olsun. Daha çok hizmet yapacağız. İki muhtarımızı çok seviyoruz. Onlarla birlikte mahalleli hemşehrilerimi de çok seviyoruz ve önemsiyoruz. Onlara da hizmetin en iyisini götürmek zorundayız. Sizlerin güveni ,desteği ve halkımızın hayır duası olduğu sürece, daha büyük işleri birlikte yapacağız.
Muhtarlardan hizmet plaketi
Sabır ve Kabaağaç, daha sonra mahallelerine yaptığı hizmetlerden ve kendilerine karşı gösterdiği samimiyetinden dolayı Başkan Hakan Tütüncüye plaket takdim ettiler.
Belediye başkanlığı görevinde en anlamlı hediyelerden bir tanesini aldığını söyleyen Tütüncü de, ödülden dolayı muhtarlara teşekkür etti.
Ziyarette yer alan çocuklar da park ihtiyaçlarını karşıladığı için Tütüncüye çiçek verdiler.