Son Haberler
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
Acınız, acımız oldu...
25 Ekim 2011, Salı - 08:07Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Van ve çevresinde meydana gelen deprem felaketi nedeniyle mesaj yayınladı:
Van da meydana gelen deprem felaketi tüm Türkiye de olduğu gibi Antalya da da büyük üzüntü ile karşılanmıştır. Ülkemiz deprem kuşağı üzerinde bulunmakta ve zaman zaman üzücü olaylar yaşanmaktadır. Deprem gerçeği ile tekrar yüz yüze gelen ülkemiz, bu zor günü de atlatacaktır.
Depremin yaşandığı ilk dakikalardan itibaren devletimiz halkımızın acısını paylaşmakta, gerekli tedbirleri almaktadır. Kepez Belediyesi olarak yardım kampanyası başlattık. Bölgemizin yardımsever insanlarının desteği ve belediyemizin imkanları ile depremzede kardeşlerimizin yarasına merhem olmaya çalışıyoruz.
Birlik ve beraberlik duygularımız dünyaya örnek olacak niteliktedir. Bir kez daha kenetlenerek, sorunlarımızın üstesinden geleceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Deprem felaketinde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah (c.c) dan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Cenabı Allah ın ülkemize bir daha böyle felaketler yaşatmamasını temenni ediyorum