Son Haberler
- Kıbrıs Anı Evi’nin kapıları ziyaretçilere açıldı
- Süper kızların KKTC provası
- Kepez’de icraat zamanı
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
Tütüncü Korkutelinde 5 ayrı köyü ziyaret etti
23 Ekim 2011, Pazar - 18:01Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Korkuteli ilçesine bağlı 5 ayrı köyde önce okulları ziyaret etti, belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Son olarak ise kahve toplantıları ile vatandaşlarının sorunlarını yerinde dinledi.
Kepezde gerek düğün gerek mevlüt olsun gerek ise cenaze töreni olsun, her zaman vatandaşlarla ile iç içe olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çevre ilçelerde de çeşitli ziyaretler ile vatandaşların sorunlarını dinliyor. Son olarak Korkuteli ilçesine bağlı Küçükköy, Büyükköy, Yeşilyayla, Gümüşlü ve Akyar köylerini ziyaret eden Başkan Tütüncü, buralarda önce okulları gezdi, belediye başkanlarıyla görüştü, sonrasında ise köylü vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorunlarını ve taleplerini yerinde dinledi.
Küçükköy ve Büyükköy İlköğretim Okullarını gezdi
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyesi Şevki Mavi ve Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz ile birlikte ilk olarak Küçükköy ve Büyükköy İlköğretim Okulu Müdürleri Adem Borazan ve Bekir Cerit i makamlarında ziyaret etti. Eğitime olan desteklerinin sadece Kepez İlçesiyle sınırlı olmadığını dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, Antalyanın Kaş ilçesinden, Gazipaşa ilçesine kadar bir çok okula Kepez Belediyesi olarak, çeşitli konularda destek olduklarını söyledi. Küçükköy ve Büyükköy İlköğretim Okullarına da zaman zaman bu gibi destekte bulunduklarını kaydeden Tütüncü, köylerde eğitim gören öğrencilerin daha iyi imkanlara kavuşabilmeleri için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirtti Okul Müdürleri Adem Borazan ve Bekir Cerit ise kendilerine her anlamda destek olan Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti.
Büyükköy ve Yeşilyayla Belediyelerini ziyaret etti
Başkan Hakan Tütüncü okul ziyaretlerinin ardından ilk olarak Büyükköy Belediye Başkanı Mustafa Dinçayı makamında ziyaret etti. Dinçayı ile uzun uzun sohbet eden Tütüncü, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Büyükköy Belediyesi ziyaretçi defterini imzalayan ve burada Başkan Dinçayın nazik davetinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, gerek yol çalışması gerek ise temizlik gibi konularda zaman zaman Büyükköye destek olduklarını bildirdi. Büyükköy Belediye Başkanı Mustafa Dinçayda Başkan Tütüncüye desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Yeşilyayla Belediyesinde büyük karşılama töreni
Yeşilyayla Belediyesi Başkan Vekili Ömer Kemeride ziyaret eden Başkan Tütüncü burada vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Yeşilyayla Beldesini sık sık ziyaret ettiğini dile getiren Başkan Tütüncü, göreve geldiği günden bu yana gece gündüz halkın arasında olmaya çalıştığını belirterek, sadece Kepezin değil, çevre ilçelerinde bu anlamda kendileri için büyük önem taşıdığını söyledi. Başkan Tütüncü ziyaret sonrasında Yeşilyayla da asfaltlanan yolları ve açılan parkları gezdi.
Köy kahveleri hınca hınç doldu
Başkan Hakan Tütüncünün köylerine ziyarette bulunacağını duyan Gümüşlü ve Akçay sakinleri, kahveleri hınca hınç doldurdu. Bir seçim dönemi olmamasına rağmen, Tütüncünün ziyaretiyle hayret içinde kalan köylülere durumu izah eden Başkan Hakan Tütüncü, eskilerin siyaset yönteminin insanlarda böyle bir anlayış uyandırdığını belirterek, Kepez Belediye Başkanı olarak bu gibi gezileri, kendi bölgelerinde her akşam yaptıklarını söyledi. Ziyaret sebebinin, köylülerle bir arada çay içip sohbet etmek olduğunu dile getirdi. Başkan Tütüncü, sohbet ettiği vatandaşların sorunlarını ve taleplerini not ederek, bu konuları ilgili mercilere ileteceğini söyledi.