Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Hayırsever çiftten Tütüncüye plaket
17 Ekim 2011, Pazartesi - 21:23Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okulu Aile Birliği Olağan Genel Kuruluna katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, hayırsever Nihat ve Gülgün Ömür çifti, okula yaptığı katkı ve destekleri için teşekkür plaketi takdim etti.
Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okulu, her eğitim öğretim yılı başında düzenlenen Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurulu seçimlerini pazar günü gerçekleştirdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ise Olağan Genel Seçimlerinde okul yönetimi ve velileri yalnız bırakmadı.
Gülgün Nihat İlköğretim Okulunda seçim
Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okulunda atıl halde bulunan iki odayı düzenleyerek bilgi teknolojileri sınıfı ve laboratuara dönüştüren ve bahçe düzenlemesi ile öğrencilere geniş oyun alanı kazandıran Başkan Hakan Tütüncü, bölgedeki okulları sık sık ziyaret ederek eksiklerini yerinde tespit ettiklerini ve imkanlar ölçüsünde de bu eksikleri gidermeye çalıştıklarını söyledi. Okul Aile Birliğinin okullarda bu açıdan büyük önem taşıdığını dile getiren Tütüncü, okulların ihtiyaçlarını önceliklerine göre sıralayıp ilgili mercilere ilettiklerini ve çözüme kavuşmasında takipçi olduklarını kaydetti.
Okul Müdürü Özelden Tütüncüye teşekkür
Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okul Müdürü Alibaz Özel, Başkan Hakan Tütüncünün okula iki sınıf ve bir oyun alanı kazandırdığını, bu gibi daha bir çok hizmette bulunduğunu belirterek kendisine teşekkür etti.
Hayırsever çiftten teşekkür
Gülgün ve Nihat Ömür çifti isimlerini taşıyan Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okuluna vermiş olduğu hizmetlerden ötürü Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti. Nihat Ömür, Başkan Tütüncüye plaket takdim ederek teşekkürlerini bildirdi.
Gülgün Nihat İlköğretim Okulunun 2011-2011 eğitim öğretim dönemi için Okul Aile Birliği Başkanlık görevine 174 oyla Ceyhan Çelik seçildi.