Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
İnşaatçılar Malzemecileri Sitesine 2012de alt yapı hizmeti
12 Ekim 2011, Çarşamba - 19:29Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İnşaat Malzemeciler Sitesinde sıcak asfalt ve parke kaldırım çalışması yapılmasını, 2012 yılı yatırım programına aldıklarını söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesinde bulunan ve daha önce de birçok kez çalışanlarıyla bir araya geldiği İnşaat Malzemecileri Sitesini ziyaret etti. Tütüncü, inşaat malzemeleri satışı yapan bir işletmede verilen öğle yemeğinde site çalışanlarıyla sohbet toplantısı yaptı. İnşaat Malzemecileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Şerafettin Şimşekin de katıldığı yemekte Tütüncü, esnafın, problemlerini dinledi.
Belediyenin ilçede yaptığı hizmetlerle ilgili site çalışanlarını bilgilendiren Başkan Tütüncü, görev süresi içerisinde Akdeniz Sanayi Sitesine, Yeşil Antalya Sanayi Sitesine, Hurdacılar Sitesine ve İnşaat Malzemecileri Sitesine özel bir ilgi ve alaka gösterdiğini belirtti. Tütüncü, sitelerin, asfalt, yeşil alan, aydınlatma, ulaşım ve tapu problemlerinin çözümüne de özel bir önem verdiğini kaydetti.
İnşaat Malzemecileri Sitesinin mülkiyetle ilgili problemini çözdüklerini hatırlatan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, bu site esnafının, işyerlerinin ruhsatlarını ve iskânlarını alabilir hale geldiğini dile getirdi. Tütüncü, İnşaat Malzemecileri Sitesinde, sıcak asfalt ve parke kaldırım çalışması yapılmasını da Fen İşleri Müdürlüğünün 2012 yılı yatırım programına alındığını, site çalışanlarına iletti.
Çalışanlar da, sanayiye ilgisinden dolayı teşekkür ettikleri Tütüncünün, Kepezde takdir edilecek hizmetler yaptığını dile getirdiler.
Ziyarette Kepez Belediye Meclis Üyesi Rüştü Peker de hazır bulundu.